Informatie analist, Arnhem
Omschrijving:Voor onze eindklant in Arnhem is Harvey Nash op zoek naar een informatie analist
Start: Z.S.M
Eind: 15-04-2026
Uren: 36
Standplaats: Arnhem
Gewenste expertise:
Als Informatie Analist binnen het team Olympus, ben je de schakel tussen de business en de IT organisatie. Een onderzoekende baan waarin je verantwoordelijk bent voor het analyseren van impact op gewenste veranderingen in applicaties. Je hebt contacten met stakeholders. Zij komen regelmatig met vragen over nieuwe functionaliteiten of wensen
voor (door)ontwikkeling van de applicatie. Aan jou de taak om de business requirements helder te krijgen en bouw klaar te maken voor de Developers.
Dit doe je in nauwe samenwerking met jouw teamgenoten, de Product Owner en stakeholders. Met de teamgenoten onderzoek je als Informatie Analist hoe doorontwikkeling of nieuwe wensen vertaald kunnen worden naar ontwerp, documentatie en werkpakketten waarbij je de technische haalbaarheid en kosten niet uit het oog verliest. Je onderhoud contact met de Business Informatie Analist over keten brede projecten en de impact op ons systeem. Je overlegt met andere teams in de keten én betrekt daar waar nodig de andere stakeholders waar nodig.
Inhoud en doel:
Het scrum team heeft 2 applicaties als aandachtsgebied. De CRM applicatie van onze klanten service, en dé kennisbank van VGZ. Je werkzaamheden richten zich in eerste instantie op analyse van de CRM applicatie. Stem je vervolgens af met Developers over de technische haalbaarheid en werking van de applicatie. Je gaat aan de slag met het opstellen van acceptatie criteria, documenteren van functionaliteit en
ondersteun je waar nodig de functioneel beheerder. Tijdens bouw en test ben je vraagbaak voor Developer en testers over de opgestelde acceptatie criteria.
Gewenste kennis
Waar wij voor staan? Daar kun jij je in vinden. Omdat jij als Informatie Analist communicatief en analytisch sterk bent, lukt het jou om de vraag achter de vraag helder te krijgen. Daarnaast ben je goed in stakeholdermanagement en beschikt je over overtuigingskracht. Je kunt goed plannen en houd de voortgang van aanpassingen in het oog.
Bovendien staan de volgende zaken op de cv:
- Een afgeronde Hbo-opleiding in de richting van Informatica of soortgelijk;
- Ervaring in een scrum team is een pre
- Minimaal 3 jaar relevante werk ervring als informatie analist of functioneel ontwerper
- Een ITIL en IREB certificering
Trefwoorden:
OPDRACHTGEVER:
Harvey Nash B.V.
contactpersoon:
Amy Marriott
type:
ZZP, freelance, interim vacature
locatie:
Arnhem
provincie:
Gelderland
uurtarief:
Tarief in overleg
Z.S.M
referentie:
ITC-BBBH118100
duur opdracht:
6 maanden
uren per week:
36 uur
publicatiedatum:
15-12-2025 16:16:47
